0090 212 485 40 85
info@demirsoy.com.tr

Yurtdışı

Numune Gönderimi : Müşteri tarafından talep edilen mevcut yada yeni ürün için numune gönderimi yapılmaktadır. Yeni ürün numunesi talep edildiğinde ürün geliştirme süreci sonrasında oluşan numune müşteriye gönderilmektedir. Demirsoy Döküm gerek Numune Gönderimi gerekse Ürün Geliştirme sürecinde çok hızlı hareket etmektedir.

 

Fuar Katılımı: Demirsoy Döküm, dünyanın çeşitli yerlerinde İskele - Kalıp ve Döküm fuarlarına katılarak müşterilerine ulaşmaktadır.

 

Müşteri Ziyareti : Demirsoy Döküm mevcut ve potansiyel müşterilerini rutin plan çerçevesinde ziyaret etmektedir. Bu ziyaretlerde mevcut siparişlerin durumu ve yeni ürün ihtiyaçları üzerinden geçilmektedir.

 

Yıllık İhracat Tonaj ve Ciro : Yıllık ortalama 8000 ton ihracat yapan Demirsoy Döküm'ün satışlarının %60'ını ihracat üzerinden gerçekleştirmektedir.

 

Nakliye : Demirsoy Döküm müşteri talebine göre tüm Nakliye hizmetini organize etmektedir.

 

Yeni ürün geliştirme : Talep, teklif,teknik resim çizimi, model tasarlama ve prototip geliştirme işlemlerini içeren Yeni Ürün Geliştirme sürecini hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlanmakta ve müşteri onayına istinaden seri üretime geçilmektedir.

 

İhracat noktaları : İhracat ekibimiz Kuzey Afrika/Orta Doğu , Doğu Avrupa/Rusya ve Avrupa olmak üzere bölgeler bölünmüş şekilde çalışıyor.  BU bölgelerde yaklaşık 25 ülkeye aktif olarak ihracat yapılmakta olup, ülkelerin başında Rusya,Almanya,Hollanda,Mısır,Bulgaristan ve Yunanistan gelmektedir.