0090 212 485 40 85
info@demirsoy.com.tr

Firma Profili

1992 yılında kurulan Demirsoy  Döküm dünya standartlarında otomotiv,makina, hidrolik, inşaat ve diğer sektörlere pik, sfero ve temper dökme demirden parça üretimi yapmaktadır.

 

Kalıplama  teknolojisi konusunda en gelişmiş hatlara sahip olan Demirsoy Döküm yüksek kalitede sfero, temper döküm ve işlenmiş parçalar üretmektedir.

 

Tedarikçi ve hammadde seçimi konusunda titiz değerlendirmeler yapan Demirsoy Döküm, ürün kalitesini oluşturan en önemli kalemlerden birinin Tedarikçi kalitesi olduğu bilinciyle hareket etmektedir.

 

İstanbul-Hadımköy'de bulunan dökümhanede SİNTO kalıplama hattı ile yıllık yaklaşık 12.000 tonluk üretim kapasitesine sahip olan Demirsoy Döküm İkitelli Merkez ve Hadımköy Fabrika binalarında hizmet vermektedir. Hadımköy'de 6000 metrekare üzerine kurulu fabrika binasının 3000 metrekaresi kapalı alandır.

 

Konusunda uzman ihracat ekibiyle 25 farklı ülkeye ihracat yapan Demirsoy Döküm müşterilerinin ürün geliştirme taleplerine uygun ve hızlı çözüm üretme konusundaki yaklaşımı ile sektörde rakiplerinden öne çıkmaktadır.

 

Kaliteli ürün parçaların üretimi uluslararası standartların benimsenmesi ve uygulanması ile başarılmaktadır. Demirsoy  Döküm ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemine sahiptir.

 

Demirsoy Döküm yaptığı yatırımlar ve kalite konusundaki hassasiyeti ile rakiplerinden ayrılmakta ve adından söz ettirmektedir.